Кредит студентам

Кредит студентам
Кредит студентам

Кредит студентам – досить популярна послуга серед молоді в сфері позики в Україні. Дана послуга користується попитом для оплати за навчання чи на інші потреби студентів.

В даній статті розглянемо основні умови отримання кредиту студентом онлайн на карту чи готівкою та найчастіші питання, що виникають:

 • яку мікрофінансову організацію чи банк обрати для оформлення кредиту
 • які процентні ставки доступні студентам
 • на яких умовах відбувається надання кредиту
 • які документи потрібні для отримання позики

Кредит студентам на навчання: як отримати?

Отримання кредиту на навчання студенту – досить популярний вид позики. Як правило, таку позику можна отримати в банках. Проте, аналогічну позику можна взяти і у мікрофінансовій установі.

Такий кредит у річній відсотковій ставкі буде значно дорожчим, ніж баківський. Але якщо Вам потрібно отримати кредитування на короткий термін, то послуга від МФО буде доречною.

Основні умови отримання позики для студентів в банках та МФО України

Банківська система України та мікрофінансові організації пропонують різні умови отримання кредиту. На нашому сайті зазначено умови в кожній із організацій. Проте, можна виділити наступні моменти:

Ставка, % в деньвід 0,01%
Часи роботицілодобово
Час на прийняття рішення15 хв
Спосіб отриманняготівкою, на банківську карту

Чи можна отримати безвідсотковий кредит студенту?

Кредит для студентів без відсотків пропонують деякі банківські установи як зоохочення отримання такої позики. Проте, уважно ознайомтесь з кредитним-договором, оскільки можуть бути “підводні камені” щодо умов його погашення та виплати відсотків. Наприклад, безвідсоткові умови можуть бути лише на певний термін позики.

На нашому сайті зазначені детальні умови щодо отримання безвідсоткової позики студентами у кожній із мікрофінансових установ. Радимо вибрати декілька компаній та розмістити заявки на сайті кожної із МФО.

Які умови та документи потрібні для отримання кредиту для студентів?

Слід зазначити, що на сьогодні в Україні існують безліч мікрофінансових установ та банків, які спрощують умови отримання кредиту. Серед цих умов может бути отримання кредиту без довідки про доходи, отримання кредиту без поручителів, отримання кредиту без довідок, кредити з терміновим розглядом тощо.

Також серед студентів є актуальним отримання кредиту з достроковим погашенням без штрафних санкцій.

Як правило, для подання заявки Вам необхідно буде заповнити анкету та надати копії Паспорта Громадянина України та ідентифікаційний код.

Як отримати кредит для студентів за допомогою Kredytochka.com?

Отримання кредиту для студентів за допомогою Kredytochka.com включає в себе кілька кроків. Ось як ви можете отримати фінансування:

 1. Відвідайте вебсайт Kredytochka.com.
 2. Оберіть тип кредиту, який вам потрібен, та оберіть фінансову установу.
 3. Заповніть анкету з особистою інформацією та фінансовою історією.
 4. Надішліть заявку та дочекайтеся підтвердження.
 5. Після отримання підтвердження, перевірте умови позики та підпишіть договір.
 6. Отримайте гроші на ваш банківський рахунок або іншим зручним для вас способом.

Деякі речі, на які варто звернути увагу:

 • Будьте уважні при заповненні анкети: переконайтеся, що ви надали всю необхідну інформацію та документи.
 • Перевірте умови кредиту: уважно ознайомтеся з усіма умовами позики, включаючи відсоткову ставку, строк погашення та можливі штрафи за прострочення.
 • Оцініть свою здатність погашати кредит: переконайтеся, що ви зможете погашати позику у вказаний строк та не зазнаєте фінансових труднощів.

Зверніть увагу, що Kredytochka.com не видає кредити а лише розміщує рекламну інформацію від фінансових установ, за що отримує від них винагороду.  Тому ознайомтеся з умовами позики на вебсайтах мікрофінансових організацій або зв’язжіться з їхньою службою підтримки для отримання додаткової інформації.

Кредит Онлайн